Teledünya - HD Teledünya

Teledünya

kablotv nasıl çalışır

Teledünya  platformundaki kanallar, ailenizle bir arada keyifle izleyebilmeniz için özel olarak seçildi. Bu platformda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Japonya, Kore, Rusya, Kazakistan vb. çoğu uluslararası kanalları izleyebileceksiniz.

Teledünya' yı Kablo TV şebekesine bağlayabileceğiniz Set-Top-Box veya Conax Modül ile izleyebilirsiniz.

Teledünya platformunda çanak antene ihtiyaç yoktur. Teledünya, Kablo TV alt yapısı üzerinden izlenebilir.

Teledünya' da, yerli ve yabancı özenle seçilmiş kanalları, HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. HD teknoloji, yüksek çözünürlüklü görüntü ve daha net ses demektir.

Teledünya' da kanal listesi güncellendiğinde veya kanal frekansları değiştiğinde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Set-Top-Box mevcut değişiklikleri  otomatik olarak günceller.

Teledünya' da beğeni ile dinlenen bir çok yerli ve yabancı Radyo kanalına da sahip olacaksınız.

Teledünya platformunda  kategorilerine göre sınıflandırılmış çok sayıda kanalı bir arada sunması, herhangi bir zamanda isteğiniz içerikte yayın izlemenizi sağlar.

Teledünya aboneleri hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ek ücret ödemezsiniz.

Teledünya alıcılarında  EPG (Elektronik programlama klavuz) özelliği mevcuttur. EPG özelliği sayesinde aboneler tüm kanalların yayın akış detaylarına ve yayın hakkında özet bilgiye ulaşabilmektedir.

Kablo TV altyapısının fiber optik kalitesiyle hizmet vermesi, Televiyon ve İnternet hizmetlerini kaliteli ve kesintisiz olarak kullanabilmenizi sağlar.

Set-Top-Box cihazları satış tarihi ile 24 Ay garanti kapsamındadır.