Kablo TV Tarifeler

Kablo TV Tarifeler

 Kablo TV Tarifeleri

Kablo TV Tarife Detayları:
 
Kablo TV için ilk abonelik bedeli 43.00 TL dir. İsterseniz 12 Ay taksit imkanı vardır. Taksitli fiyatı 12 Ay x 4.00TL=48.00 TL dir.
 
Kablo TV abonelik aylık hizmet bedeli 9.90 TL dir. İki aylık dönemler halinde  faturalandırılmaktadır.
 
Kablo TV aboneliğini kendi isteğiniz ile iptal etmişseniz ve iptal edilme işleminden itibaren 3 ay geçmemiş ise aynı adrese yeniden abonelikte 10.75 TL ihya bedeli olarak ücretllendirilir. Farklı adrese yeniden açma işlemi olduğunda 10.75 TL (İhya), 10.00 TL (Nakil) ücreti faturalandırılır. İhya ve nakil işlemleri için Türksat Kablo TV İl Müdürlükllerine veya İş Ortaklarına başvurmanız gerekir. Bu işlemler, telefon yoluyla gerçekleştirilemez.
 
Kablo TV devir işlemleri, ayni adreste devam etme şartı ile gerçekleştiğinde devir ücreti yoktur. Kablo TV'ye ek olarak abone olunan hizmetlerin devirleri, Kablo TV aboneliğinin devri ile birlikte devredilecek aboneye geçer. Devir işlemleri ücretsizdir. Devir işlemlerini Türksat Kablo TV İl Müdürlüklerinden gerçekleştirebilirsiniz. Devir işlemi, telefon yoluyla gerçekleştirilemez.
 
Teledünya Temel Paket aboneliğinizden sonra KabloTV ve Teledünya hizmetleri toplam aylık 12.50 TL olarak ücretlendirilir. Kablo TV ücretsiz konuma geçerek yalnızca Teledünya aylık hizmet bedeli ödenmiş olur. Yani Teledünya abonesi sadece Teledünya için 12.50 TL öder ve KabloTV bedava olur.
 
Nakil işlemi gerçekleştirildiğinde, 10.00 TL nakil ücreti ilk faturanıza yansıtılır. Teledünya nakil işleminde Kablo TV ve Teledünya aynı anda nakil edilir. Teledünya tek başına nakil edilemez.
Kablo TV ve Teledünya nakil ücretide 10.00 TL olarak ilk faturaya yansıtılır.