Kablonet Başvuru

Kablonet Başvuru

KabloNET Kampanyalari Detaylı Bilgi ve Abonelik

Uydunet yani Kablonet aboneliği için Türksat Kablo TV binanızda Kablo TV şebekesi olması gerekiyor. Kablo TV abonesi iseniz başvurunuz sırasında bunu belirtmeniz gerekiyor. Bazı durumlarda otomasyon başvuruyu sisteme girerken farketmeyebiliyor. Abonelirimizin başvuru yaparken KabloTV abonesi olan müşterilerimiz belirtmedikleri takdirde iki sefer KabloTV fatura yansıtılır.

Mevcut Kablo TV abonesi değilseniz Uydunet Başvurusu yaptığınız zaman 43 TL Kablo TV kurulum veya abonelik bedeli ilk faturanıza yansıtılır. Uydunet Kurulum bedeli olan 27,74 TL kurulum bedeli de ilk faturanıza yansıtılacaktır. Aktivasyon ve kurulum bedellerini isterseniz 12 Ay faturanıza taksitlendirebilirsiniz.

Kablonet Başvurusu yaparken bazı Kampanyalarda kurulum ve aktivasyon bedelleri faturalara yansıtılmaz. Taahhütünüzü bozduğunuz zaman bu ücretler son faturanıza yansıtılacaktır.

Kablonet Kampanyasından ücretsiz kablosuz modem aldıysanız taahhütü bozmadınığız takdirde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sözleşme süreniz bitmeden kampanya çıkışı yapıldığı takdirde Kablonet kablosuz modem bedeli olan 175 TL son faturanıza yansıtılacaktır.

Teledünya Kampanyasına başvurunuz sıransında kurulum ve aktivasyon bedeli sözleşme süresi bozulmadığı takdirde faturanıza yansıtılmaz. Sözleşme bozulduğu takdirde mevcut KabloTV abonesi değilseniz Kablo TV kurulum bedeli olan 43 TL ve Teledünya AKtivasyon bedeli olan 35 TL son faturanıza yansıtılır.

Teledünya Kampanyasında ücretsiz olark Set-Top-Box aldıysanız sözleşme bozulduğu takdirde SD set-top-box için 85 TL, HD set-top-box için 210 TL ücret ödenir. Son faturanıza yansıtılan bedeller tek seferde ödenmek zorundadır.

 

 

Etiketler: Uydunet Başvurusu, Kablonet Kampanya, Teledünya Abonelik, Kablosuz Modem, Uydunet Modem, KabloTV Kurulum, Teledünya Kampanya, Teledünya Başvur, Kablonet Başvur, Uydunet Kampanyaları.