Uydunet Basvuru

Uydunet Abonelik İşlemleri

Uydu NET Kampanyaları Detaylı Bilgi ve Abonelik

Uydunet abonelik işlemleriniz için Türksat Kablo TV şebekesinin binanızda olması gerekiyor. Kablo TV abonesi iseniz başvurunuz sırasında bunu belirtmeniz gerekiyor. Belirtilmediği takdirde farklı bir abonelik kesileceği için fazladan ücret ödenebiliyor. Uydunet Abonelik başvurusu yaparken lütfen mevcut Kablo TV hizmet numaranızı veya bu hizmeti kullandığınızı belirtiniz.

Mevcut Kablo TV abonesi değilseniz Uydunet Başvurusu yaptığınız zaman 43 TL Kablo TV kurulum veya abonelik bedeli ilk faturanıza yansıtılır. Uydunet Kurulum bedeli olan 27,74 TL kurulum bedeli de ilk faturanıza yansıtılacaktır. Aktivasyon ve kurulum bedellerini isterseniz 12 Ay faturanıza taksitlendirebilirsiniz.

Kablonet Başvurusu sırasında, kampanyalardan faydalanıyorsanız kampanya şartlarında mevcutsa Kablo TV kurulum ve aktivasyon bedelleri faturanıza yansıtılmaz. Taahhütlü abonelik iptal edildiği zaman başvuru sırasında ödemediğiniz bu ücretler son faturanıza yansıtılır.

Kablonet Kampanyalarından ücretsiz kablosuz modem aldıysanız taahhüt iptal olmadığı takdirde herhangi bir ücret ödemezsiniz ve sözleşme sonrasında modem aboneye ait olur. Sözleşme süresi bitmeden kampanyadan çıkış yapıldığı takdirde Kablonet kablosuz modem bedeli olan 175 TL son faturanıza yansıtılır.

Teledünya Kampanyalarına başvurunuz sıransında kurulum ve aktivasyon bedeli sözleşme iptal edilmediği takdirde herhangi bir ücret faturanıza yansıtılmaz. Abonelik sözleşme süresi boyunca iptal edildiği takdirde mevcut KabloTV abonesi değilseniz Kablo TV kurulum bedeli olan 43 TL ve Teledünya aktivasyon bedeli olan 35 TL son faturanıza yansıtılır.

Teledünya Kampanyalarından ücretsiz olark Set-Top-Box aldıysanız sözleşme süresi boyunca sözleşmenin iptali durumunda SD Set-Top Box için 85 TL, HD Set-Top Box için 210 TL ücret ödenir. Son faturanıza yansıtılan bedeller tek seferde ödenmek zorundadır.

Herhangi bir kampanyadan faydalanmadan yapılan aboneliklerde kurulum, aktivasyon ve cihaz bedelleri taksitlendirilmiş ise taksitler bitmeden abonelik iptali durumunda kalan taksitler ve faturası kesimine kadar kullandığınız günler toplanır ve son faturaya yansıtılır.

Kampanyasız başvurularınız için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayınız.

 

Türksat Kablo Hizmetleri

Kablo TV Başvuru

Uydunet Başvuru

Teledünya Başvuru

 

 

Etiketler: Uydunet Başvurusu, Kablonet Kampanya, Teledünya Abonelik, Kablosuz Modem, Uydunet Modem, KabloTV Kurulum, Teledünya Kampanya, Teledünya Başvur, Kablonet Başvur, Uydunet Kampanyaları.