Uydunet'e Nasıl Abone Olunur?

Türksat Uydunet hizmeti fiber optik alt yapı sayesinde geniş bant internet hizmeti veren ve sektöründe en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan internet hizmetidir. Tükrsatkablo'nun sunmuş olduğu Uydunet ve Teledünya gibi hizmetlere abone olabilmek için aşağıda ki adımları izleyebilirsiniz.

Uydunet'e abone olabilmek için başvuru işlemlerinizi yapmadan önce bulunduğunuz adreste Kablo TV altyapısının mevcut olup olmadığını sorulamanız gerekmektedir. Uydunet alt yapı sorulamak için tıklayınız: Uydunet Alt Yapı Sorgulama

Bulunduğunuz adreste Uydunet şebekesi mevcutsa kablo modeminiz varsa kampanyalardan indirimli olarak abone olabilirsiniz. Telefon hattına ihtiyaç duymadan internet bağlantınızı Uydunet internet aboneliğiyle hemen sağlayabilirsiniz. Docsis 3.0 modeminiz varsa 100 Mbps internet hızını destekleyen fiber optik altyapı sayesinde interneti ışık hızında dolaşabilirsiniz.

Uydunet hizmetinin yanında Teledünya hizmetine de abone olabilir ve tv keyfinizi maksimum kalitede izleyebilirsiniz. Teledünya yayınlarını izlediğinizde kotanızdan düşmeden internetten bağımsız bir şekilde Kablo TV alt yapısını kullanarak izleyebilirsiniz. Türksat'ın memnuniyet kalitesi gereği internete abone olduktan sonra kurulum tarihi itibariyle 1 hafta içinde memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. 

Uydunet'e aşağıda belirtilen şekillerden ön başvuru işlemini gerçekleştirdikten sonra kurulum ekibi tarafından randevunuz alınması için iletişim bilgilerinizde bulunan numaralardan aranılacaksınız. Kurulum ekibi işlemleri gerçekleştirdikten sonra kimlik fotokopinizin hazır bulunması gerkemektedir. Gerekli başvuru, abonelik ve taahhüt belgelerini adresinizde imzaladıktan sonra aktivasyon işlemleri yapılıp hizmetleri kullanabilirsiniz.

Uydunet fiber internet hizmeti nerede?

Uydunet'e Nasıl Abone Olunur?

  • Türksat abone merkezlerinden 
  • Uydunet çağrı Merkezinden
  • Bulunduğunuz şehirde bulunan Türksat Kablo TV A.Ş. İl müdürlüklerinden
  • Web sayfamız üzerinden bulunan online başvuru bölümünden
  • Türksat abone ofislerinden
  • Ptt şubelerinden